نوزاد

فرش مناسب اتاق کودک

1398/7/27 20:32
نویسنده : سحر شریفی
33 بازدید
اشتراک گذاری

فرشی که برای اتاق کودک انتخاب میکنید علاوه بر دکوراسیون اتاق بر روی سلامت کودک نیز تاثیر میگذارد پس فقط به طرح و رنگ آن دقت نکنید و جنس فرش را هم در نظر بگیرید تا بتوانید فرشی مناسب و باکیفیت برای اتاق فرزندتان بخرید.

فرش جزو تاثیرگذار ترین وسایل اتاق خواب کودکان است که باید با دکوراسیون اتاق ست و هماهنگ باشد پس هنگام انتخاب طرح و رنگ فرش به دکواسیون اتاق کودکان نیز توجه کنید.

فرش اتاق نوزاد

فرش اتاق بچه طرح حیوانات

برای اینکه فرش با دکوراسیون اتاق ست باشد میتوانید رنگ و طرح فرش و روتختی را با هم هماهنگ کنید همچنین میتوانید اگر فرش اتاق کودک صورتی است دیوارها را به رنگ صورتی درآورید.

فرش های دخترانه طرح های عروسکی و فانتزی دارند و رنگ آن ها معمولا صورتی، نارنجی، بنفش و قرمز است اما فرش های پسرانه طرح های ماشین و حیوانات دارند که رنگ آن ها معمولا آبی، سبز، طوسی، سرمه ای، قهوه ای و زرشکی هستند.

راهنمای خرید فرش

فرش اتاق خواب فانتزی برای کودک

شخصیت های کارتونی طرح مناسبی برای فرش اتاق کودکان هستند مثلا باب اسفنجی، کیتی، مینیون و... که انتخاب آن ها بستگی به تم اتاق کودک دارد.

فرش باید با سایر وسایل اتاق خواب مثل پرده، روتختی، سرویس خواب نوجوان و رنگ دیوارها همخوانی داشته باشد، میتوانید از طرح فرش اتاق خواب استیکرهای دیواری بخرید و استفاده کنید.

فرش اسب تک شاخ

مدل فرش اتاق خواب کودک

پسندها (0)
شما اولین مشوق باشید!

نظرات (0)

niniweblog
تمامی حقوق این صفحه محفوظ و متعلق به نوزاد می باشد